Sosyal medya hesaplarımız:

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada sık sorulan sorulara cevaplarımızı bulabilirsiniz.

Satın Aldığımda Şifremi Vermem Gerekiyor mu ?

Instagram şifrenizi hiçbir şekilde talep etmiyoruz. Kullanıcı adınız ile uzaktan kontrol sistemimiz ile hesabınıza erişmeden işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Satın almış olduğum biletim ile ilgili nasıl değişiklik yapabilirim?

Biletini flypgs.com veya mobil kanallardan satın almış misafirlerimiz flypgs.com ana sayfada yer alan "Bilet İşlemlerim" bölümü üzerinden Rezervasyon (PNR) Numarası ve soyadlarını girerek uçuşlarına ulaşabilir ve kolayca değişiklik yapabilirler. Biletini acente veya çağrı merkezinden almış misafirlerimizin ise değişiklik işlemleri için 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezimize başvurmaları gerekir. Değişiklik kurallarının detayları için genel kurallar bölümünde "Rezervasyon Değişikliği ve Bilet İptali" incelemenizi öneririz.

İkinci satır. Biletini flypgs.com veya mobil kanallardan satın almış misafirlerimiz flypgs.com ana sayfada yer alan "Bilet İşlemlerim" bölümü üzerinden Rezervasyon (PNR) Numarası ve soyadlarını girerek uçuşlarına ulaşabilir ve kolayca değişiklik yapabilirler.

Uçuşlarımın tamamını ya da belirli bir uçuşumu nasıl iptal edebilirim?

Biletini flypgs.com veya mobil kanallardan satın almış misafirlerimiz flypgs.com ana sayfada yer alan "Bilet İşlemlerim" bölümü üzerinden Rezervasyon (PNR) Numarası ve soyadlarını girerek uçuşlarına ulaşabilir ve belirli uçuşlarının veya uçuşlarının tamamının iptalini gerçekleştirebilir. İptal kurallarının detayları için genel kurallar bölümünü incelemenizi öneririz.

Uçuşum iptal oldu ya da uçuşumda sefer saat değişikliği meydana geldi. Ne yapmalıyım?

Uçuş iptali ya da sefer saat değişikliği durumunda bilet işlemlerinizle ilgili olarak 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Bu numaradan sadece uçuş iptali ve sefer saat değişikliği konularında destek alınabilmektedir.

Pegasus Havayolları'nın bir kampanyasından ücretsiz hediye bilet kazandım. Nasıl kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz hediye biletinizle ilgili işlemleriniz için 0888 228 12 12 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.